16 Листопада, 2020 р., 13:03
Нові правила загального карантину і карантину «вихідного дня»: Уряд оприлюднив постанову.
06 Листопада, 2020 р., 11:41
Кілійська міська рада відповідно до рішення від 05.11.2020 № 1634-VIIO-46 «Про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради, створення конкурсної комісії та затвердження її складу» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради:
02 Листопада, 2020 р., 08:55
Протягом січня—жовтня 2020 року у Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримали майже 2300 осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 1040 осіб.
26 Жовтня, 2020 р., 14:36
ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КІЛІЙСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
21 Жовтня, 2020 р., 13:02
Якщо ти хочеш бути в курсі всіх подій в громаді завантажую мобільний застосунок в свій смарфон і отримай:
20 Жовтня, 2020 р., 13:12
Фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості при проведенні семінарів активно залучають до співпраці соціальних партнерів.
16 Жовтня, 2020 р., 13:46
Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми.
12 Жовтня, 2020 р., 13:09
Одеська обласна служба зайнятості пропонує отримати одну із затребуваних на ринку праці професій  в Одеському ЦПТО.
08 Жовтня, 2020 р., 10:08
З ТОВ «Титан», яке було засноване в 1998 році  на базі Кілійських м’ясокомбінату та маслозаводу,  Кілійський районний центр зайнятості плідно співпрацював фактично з моменту створення підприємства, яке сьогодні  займає лідерські позиції серед підприємств харчової промисловості юга України і має власну торгову марку – ТМ «Кілія».
05 Жовтня, 2020 р., 16:05
Наша громада - впроваджує мобільний застосунок "Smart місто", який створює новий канал комунікації влади з громадою. Ключовим його аспектом є можливість "точкового" інформування кожного користувача виключно про те, що саме його стосується або йому цікаво. Це досягається за рахунок вибору конкретного населеного пункту проживання (не всієї ОТГ) та цікавих користувачу тематик оповіщення (комунальні питання, транспорт, освіта, дозвіллєві заходи, розвиток бізнесу тощо).