05 Жовтня, 2020 р., 11:24
Держенергоефективності за підтримки ЄС у рамках Проєкту ЄС Twinning проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – "Чиста" енергія для Вашої родини".
05 Жовтня, 2020 р., 10:29
Протягом січня—вересня 2020 року у Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримали 2154 особи. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 1023 особи. Практично весь час зберігається тенденція, що кожен другий з тих, хто шукав роботу, був працевлаштований до набуття статусу безробітного —  одразу після звернення до фахівців служби зайнятості.
02 Жовтня, 2020 р., 13:54
Одеська обласна служба зайнятості пропонує отримати одну із затребуваних на ринку праці професій в Одеському ЦПТО.
28 Вересня, 2020 р., 15:21
В рамках  обласного тижня профорієнтації щодо сприяння та розвитку кар’єри фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості провели низку заходів, серед яких два тренінги «Накопичення ресурсів для досягнення мети», два інформаційні вебінари для учнівської молоді «Світ професій» та «Професії майбутнього».
28 Вересня, 2020 р., 13:59
В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.
25 Вересня, 2020 р., 08:59
Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю – один із основних напрямків діяльності державної служби зайнятості. Сьогодні ця робота активно переходить у площину проведення онлайн-заходів, враховуючи, по-перше, розвиток сучасних Інтернет-технологій, а по-друге, специфіку роботи закладів загальної освіти в умовах карантину.
23 Вересня, 2020 р., 10:14
Економіка нашої країни переживає нелегкі часи. В цих непростих для багатьох українців умовах служба зайнятості вчергове підставила плече як юридичним, так і фізичним особам-підприємцям шляхом виплати на період карантину допомоги по частковому безробіттю  застрахованим особам, з якими роботодавцями оформлено трудові відносини, тобто які знаходяться у сфері легальної зайнятості.
22 Вересня, 2020 р., 09:29
Протягом поточного року з 2095 осіб, які звернулися до Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості з питань сприяння у працевлаштуванні, 1021 особа була офіційно працевлаштована.
21 Вересня, 2020 р., 16:49
Велика кількість пожеж зчиняється від дитячих пустощів з вогнем. Вогнем знищується багато чого, а нерідко в пожежах гинуть і травмуються діти. Щоб не допустити пожежі від дитячих пустощів, необхідно дотримуватись наступних правил пожежної безпеки:
17 Вересня, 2020 р., 16:58
Відповідно до  Житлового кодексу Української РСР, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради профспілок   від 11.12.1984 року № 470, виконавчий комітет Кілійської міської ради повідомляє про перереєстрацію громадян, що перебувають на квартирній черзі для отримання житла.