З 16 липня ще більше української мови!

16 липня 2021 року - початок нового етапу втілення закону про державну мову, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної. Цього дня набирають чинності норми, які є важливими для переважної більшості людей, оскільки вони стосуються сфери культури і розваг, туристичної сфери, книговидаництва та роботи книгарень, кіновиробництва, демонстрування фільмів в кінотеатрах і на телебаченні тощо (частини 2-6, 8 статті 23, стаття 26 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»).

16:36 21.07.2021

Метою марафону є збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначним для Одещини. За результатами проведення марафону буде визначено ряд найкращіх публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів, які будуть проведені в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України.

11:45 19.07.2021

Кожен п’ятий опитаний підліток знає про програму відновного правосуддя

Про те, що в Україні реалізується пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», знають 18,2% підлітків, які взяли участь в опитуванні, проведеному в травні 2021 року молодіжним проєктом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні U-Report у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Усього було опитано понад 700 респондентів з різних регіонів України віком від 12 до 19 років.

15:38 12.07.2021

Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує мешканців міста Кілія

ТОВ "ОКТАН" було розраблено Звіт з оцінки впливу на довкілля "Реконструкція діючої багатопаливної станції, шляхом встановлення модульного автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) за адресою: 68300, Одеська область, Кілійський район, м. Кілія, вул. Перемоги, №88".

09:19 12.07.2021