Дата: від до Скинути

Мінсоцполітики розпочало пілотний проект «Працюй вільно» для допомоги у працевлаштуванні людей з інвалідністю

«Повноцінне працевлаштування людей з інвалідністю на гідно оплачувані робочі місця є одним з головних наших завдань», – заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно», покликаного полегшити працевлаштування людям з інвалідністю.

10:35 29.06.2021

Мінсоцполітики розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю

Міністерство соціальної політики України розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно».

10:34 29.06.2021

Оновлення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

11 червня 2021 року було офіційно опубліковано наказ Міністерства фінансів України від 19.03.2021 № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» (далі – Наказ про структуру власності), який набере чинності 11 липня 2021 року.

17:15 24.06.2021

Проведено чергове засідання конкурсної комісії  для проведення конкурсів на заміщення посад керівників  закладів загальної середньої освіти  Кілійської міської ради

Проведено чергове засідання конкурсної комісії для проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради

23 червня 2021 року у сесійній залі Кілійської міської ради  відбулося чергове засідання конкурсної комісії для проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради (далі – конкурсної комісії), під час  якого проведено перевірку кандидатів на заміщення посад директорів закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради (Кілійського ЗЗСО №2, Кілійського ЗЗСО №3, Дмитрівського ЗЗСО, Трудівського ЗЗСО) на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти,  Закону України "Про освіту" та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти у формі тестування, а також перевірку їх професійних компетентностей шляхом письмового вирішення  ситуаційного завдання.

16:48 24.06.2021

До уваги мешканців Кілійської громади!

Стаціонарні телефони приймальні Кілійської міської ради та Центру надання адміністративних послуг тимчасово недоступні.  Прохання звертатись за телефонами:

16:34 18.06.2021

17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням і посухою

Деградація земель та опустелювання – одні з найбільших загроз для сталого розвитку людства. Їх глобальний масштаб спричиняє серйозні проблеми як екологічного, так і соціально-економічного характеру – вимушений голод та масові міграції населення.

09:32 17.06.2021