Можливо саме ти будешь переможцем! Не чекайте змін – самі станьте ними!

Кілійська міська рада запрошує громадських активістів і небайдужих жителів Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області пройти навчання з підготовки проєктів на Громадський бюджет.

15:37 15.04.2021

Припинення опалювального сезону 2020-2021 років

Виконавчий  комітет  Кілійської  міської  ради відповідно  до рішення  від 12.04.2021 року № 72  «Про припинення опалювального сезону 2020-2021 років на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області», повідомляє про припинення опалювального сезону 2020-2021 років на території Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області з 16 квітня 2021 року.

12:50 14.04.2021

Інформація для споживачів житлово-комунальних послуг

За  дорученнями  обласної  державної  адміністрації  від  26.03.2021  №3072/01-39/1/1-21 на  розгляді  Департаменту  перебуває лист ГО «Об’єднана сила середнього бізнесу України» щодо  дотримання  вимог Закону України від 17.03.2020 №530-ІХ  «Про внесення  змін  до  деяких  законодавчих актів України, спрямованих на запобігання  виникненню  і  поширенню  короно вірусної  хвороби  (COVID-19)» (далі-Закон)        Згідно Закону  на період  дії карантину  або  обмежувальних  заходів, пов’язаних із поширенням короно вірусної  хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його  відміни забороняється:  •    Нарахування  та стягнення  неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення  платежів за житлово-комунальні послуги; •    Припинення/зупинення  надання житлово-комунальних послуг  громадянам  України у разі їх неоплати  або  оплати  не  в  повному  обсязі; •    Примусове  виселення  із  житла  та  примусове  стягнення  житла (житлових будинків, частин житлових будинків, квартир, кімнат у квартирах, кімнат, житлових секцій чи блоків у гуртожитках, інших жилих приміщень), що належить на праві приватної власності громадянам України, під час примусового виконання рішень судів щодо стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги; •    Примусове виселення громадян за несвоєчасну оплату житлово-комунальних  послуг із жилих приміщень у будинках державного, громадсько-житлового  фонду та житлового фонду соціального призначення.

13:26 09.04.2021