Оголошення

Повідомлення адресату та заінтересованих осіб про початок адміністративного провадження

Служба у справах дітей Кілійської міської ради (місце знаходження: Одеська область, Ізмаїльський район, місто Кілія, вулиця Миру, 57) повідомляє адресатам та заінтересованим особам про початок адміністративного провадження, про їхнє право на участь в адміністративному провадженні:

15:28:01 13.03.2024

15:27:03 13.03.2024

Служба у справах дітей Кілійської міської ради (місце знаходження: Одеська область, Ізмаїльський район, місто Кілія, вулиця Миру, 57) повідомляє адресатам та заінтересованим особам про початок адміністративного провадження та про їхнє право на участь в адміністративному провадженні:

14:51:56 13.03.2024

13:48:33 13.03.2024

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях міської ради вирішуються питання регулювання земельних відносин.

16:46:21 06.03.2024

Керуючись п.11 ч.1 ст. 37, ст. 30, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про адміністративну процедуру», Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.07.2021 року № 690.

13:47:57 06.03.2024

Повідомлення адресату та заінтересованим особам про початок адміністративного провадження

Керуючись статтями 13, 34, 36, 39, 46 Житлового кодексу України, Сімейним кодексом України, підпунктом 2 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і наданням їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради профспілок  від 11.12.1984 року № 470

16:13:26 05.03.2024

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях міської ради вирішуються питання регулювання земельних відносин.

13:18:05 01.03.2024

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Кілійської міської ради (місце знаходження: м. Кілія, вул. Миру, 44  Ізмаїльського району Одеської області) повідомляє адресатам та заінтересованим особам про початок адміністративного провадження та про їхні права на участь в адміністративному провадженні за протоколами про адміністративне правопорушення: Серія ВАД № 006586 від 26.02.2024, Серія ВАД № 006587 від 26.02.2024, Серія ВАД № 006588 від 26.02.2024 складеного інспектором ЮП ВП Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області капітаном поліції Дімовою В.Л. відносно Дмитрієва В.І.

15:52:23 28.02.2024

16:36:41 27.02.2024