Оголошення

Повідомлення адресату та заінтересованим особам про початок адміністративного провадження

Керуючись п.11 ч.1 ст. 37, ст. 30, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про адміністративну процедуру», Порядком присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.07.2021 року № 690,

15:17:04 12.04.2024

Служба у справах дітей Кілійської міської ради (місце знаходження: Одеська область, Ізмаїльський район, місто Кілія, вулиця Миру, 57) повідомляє адресатам та заінтересованим особам про початок адміністративного провадження, про їхнє право на участь в адміністративному провадженні:

13:39:58 11.04.2024

13:34:36 11.04.2024

17:12:47 10.04.2024

17:10:46 10.04.2024

17:06:10 10.04.2024

Повідомлення адресату та заінтересованих осіб про початок адміністративного провадження

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях міської ради вирішуються питання регулювання земельних відносин.

16:18:19 10.04.2024