Служба у справах дітей Кілійської міської ради інформує

Безпритульність як слідство бездоглядності

Безпритульними прийнято називати дітей, які були покинуті батьками, які самі залишили сім’ю чи, які перебували у дитячих закладах і не мають певного місця проживання. Поняття бездоглядності відрізняється від поняття безпритульності: бездоглядний – дитина, контроль за поведінкою якої відсутній внаслідок невиконання або неналежного виконання батьківських обов’язків, а безпритульний – бездоглядний, який не має постійного місця проживання (перебування).

15:04:31 10.03.2022

Вплив родини на підліткову злочинність

Боротьба зі злочинністю неповнолітніх є однією з найважливіших та найактуальніших проблем українського суспільства. Зростання підліткової злочинності насамперед пов’язане з ускладненнями матеріального характеру, утвердженням культу сили, загальним падінням моралі в суспільстві. Криміногенна ситуація у молодіжному середовищі дедалі ускладнюється, а вік злочинців дедалі молодшає.

10:39:04 09.03.2022

Служба у справах дітей Кілійської міської ради інформує

Спеціалістами Служби у справах дітей Кілійської міської ради 07.02.2022 року був проведений рейд в м. Кілія по сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах. Фактів домашнього насильства, бродяжництва та соціального сирітства в родинах виявлено не було.

12:52:13 09.02.2022