Дата: від до Скинути

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради

Завершено конкурс  на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської  міської ради,  який був оголошений  рішенням Кілійської міської ради від 05 листопада 2020 року № 1634-VII/O-46 «Про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

16:21 27.11.2020

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує.

З 25 листопада по 10 грудня тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити соціальний простір, вільний від насильства.

15:10 25.11.2020

Шановні мешканці Кілійської міської об’єднаної територіальної громади!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 964 Про внесення змін до «Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва» Кабінетом Міністрів України внесені зміни до «Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва», затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від 24 січня 2020 року № 28 (Офіційний вісник України, 2020 р., №12, ст.489, №34, ст.1138, №37, ст.1217, №55, ст.1703), зміни, що додаються.

16:27 24.11.2020

24 листопада 2020 року відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської  міської ради (далі – ЦЕНТР).

14:22 24.11.2020

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кілійської міської ради повідомляє:

Відповідно до  Плану  основних заходів цивільного захисту на 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2019 року № 1316-р та пункту 46 Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації та зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 року № 733, в районах та містах Одеської області 20 листопада 2020 року  з 14.00 до 14.30 буде проведено комплексну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із запуском електросирен та гучномовців.

11:33 19.11.2020

ПРОПОНУЄМО НАВЧАННЯ В ОДЕСЬКОМУ ЦПТО

Загальнонаціональний карантин триває. З його введенням виникло багато обмежень. Але є й можливості, бо карантин дав нам найцінніший ресурс – час, який треба розумно використати.

11:30 19.11.2020

Заява про екологічні наслідки

Капітальний  ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О161016 /М-15/ Суворове – Приозерне – Шевченкове -  /Т-16-28/, км 24+035, Одеська область».

16:40 16.11.2020

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» КМР

Кілійська міська рада відповідно до рішення від 05.11.2020 № 1634-VIIO-46 «Про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради, створення конкурсної комісії та затвердження її складу» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради:

11:41 06.11.2020

КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Протягом січня—жовтня 2020 року у Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримали майже 2300 осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 1040 осіб.

08:55 02.11.2020