До уваги пасічників! Дотації на бджолосім’ї

Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує: відповідно до постанови  КМУ від 07.02.2018р. (зі змінами від 20.05.2020 р. відповідно до постанови № 395) дотації на бджолосім’ї  у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю будуть надаватись на безповоротній основі зареєстрованим пасічникам (фізичним особам та суб’єктам господарювання), які станом на    1 серпня поточного року мають від 10 до 300 бджолосімей.

13:33 19.08.2020

НОВА ПРОФЕСІЯ ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Професійне навчання безробітних є одним з пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості. Воно виконує як соціальні  функції – це підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці, так і економічні – це розвиток трудових ресурсів, відтворення робочої сили.

15:50 18.08.2020

Служба у справах дітей Кілійської міської ради інформує:

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини Кілійської міської ради було розглянуте питання взаємодії служб, причетних до роботи з дітьми, та фахівців КУ «Кілійський інклюзивно – ресурсний центр» Кілійської міської ради Одеської області.

14:29 18.08.2020

СКОРИСТАЙТЕСЯ ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Втрата роботи для будь-якого працівника є фактором, що мотивує до певних дій. Когось до утриманських настроїв, «а нехай мені держава допомагає» (і таких немало), а когось до праці над собою, підвищення власних знань та компетенцій у своїй сфері або освоєння зовсім нових знань.

10:29 06.08.2020

КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Протягом січня—липня 2020 року у Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримали майже 2000 осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 884 особи. Кожен другий з тих, хто шукав роботу, був працевлаштований до набуття статусу безробітного —  одразу після звернення до фахівців служби зайнятості.

10:20 06.08.2020

Можливість отримання безкоштовної вищої освіти в Національній академії статистики, обліку та аудиту

Головне управління статистики в Одеській області доводить до відома про оголошення прийому на 2020/21 навчальний рік за державним замовленням Національною академією статистики, обліку та аудиту (НАСОА), що належить до сфери управління Державної служби статистики України, яка знаходиться у м. Києві.

15:52 04.08.2020

Опитування для шкіл згідно листа МОН №1/9-351 від 30.06.2020

На виконання листа МОН №1/9-351 від 30.06.2020 «Щодо дослідження готовності закладів загальної середньої освіти до функціонування в умовах пандемії» була розроблена інструкція по заповненню анкети опитування директорів у програмі "КУРС: Школа" щодо готовності до організації освітнього процесу закладів освіти в умовах пандемії COVID-19.

16:56 30.06.2020

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми: «Як уберегти себе від пастки рабства». Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує.

Конституція України проголошує, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Вчинення по відношенню до людини злочину є грубим порушенням його прав і свобод.

15:44 23.06.2020