Ологошення

Протокол  № 1  засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради

12:39 31.12.2020

Кожна дитина має право на сім’ю.

Дитині для повного та гармонійного розвитку потрібно зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути одиноких і обділених долею дітей.

08:54 30.12.2020

Оголошення

Про проведення конкурсу на зайняття посади  директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради

14:54 24.12.2020

Нововведення Закону № 1072 щодо списання штрафних санкцій та пені

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області звертає увагу платників податків, що цей інформаційний лист присвячено реалізації в Україні додаткових заходів підтримки громадян та малого бізнесу, які запроваджені Законом України від 4 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2» (далі — Закон № 1072), який набрав чинності 10.12.2020 року.

14:51 24.12.2020

Нововведення що стосуються підтримки платників податків

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області інформує, що 10 грудня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID- 19, спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2» від 04.12.2020 № 1072-ІХ (далі — Закон).

14:49 24.12.2020

НАВЧАЙСЯ! ТИ ЗМОЖЕШ!

Днями до Кілійської районної філії Одеського ОЦЗ, підписавши договір з роботодавцем на працевлаштування після закінчення навчання, завітала  26-річна  мешканка Кілії Євгенія Афенді, яка з другого листопада отримує професію манікюрника  в Одеському центрі професійно-технічної освіти.

15:07 17.12.2020

Сьогодні, 16 грудня, в рамках співпраці із Програмою EGAP та Міністерством цифрової трансформації України представники Кілійської міської ради прийняли участь у онлайн-зустрічі із Директоратом регіональної цифровізації мінцифри

Під час зустрічі були обговорені питання цифрової трансформації громад та співпраці щодо розвитку зазначеного напрямку в тому числі і в Кілійській громаді, а саме:

15:41 16.12.2020

Правила безпечного використання піротехнічних виробів !

З метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кілійської міської ради нагадує елементарні правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків.

15:27 16.12.2020