Дата: від до Скинути

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кілійської міської ради інформує.

10:33 05.01.2021

ЗВЕРНЕННЯ  Головного управління ДПС в Одеській області  до платників, які сплачують податки у місцеві бюджети

ЗВЕРНЕННЯ Головного управління ДПС в Одеській області до платників, які сплачують податки у місцеві бюджети

Станом на 01.12.2020 по Одеській області загальна сума податкового боргу до місцевих бюджетів (без врахування боргу підприємств, які перебувають у процедурах банкрутства) складає 1 051,5 млн грн, в т.ч. по фізичних особах – 461,3 млн гривень. Із загальної суми податкового боргу до місцевих бюджетів – 617,4 млн грн це борги по самостійно задекларованих зобов’язаннях, що складає 58,7 відс від загальної суми боргу, з яких 303,4 млн грн заборгували фізичні особи.

18:33 04.01.2021

Ологошення

Протокол  № 1  засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Кілійська багатопрофільна лікарня» Кілійської міської ради

12:39 31.12.2020