Дата: від до Скинути

Дитячий будинок сімейного типу як форма сімейного виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Питання захисту прав дітей є одним з пріоритетних напрямків реалізації державної політики. Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного і гармонійного розвитку необхідно зростати у сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння.

14:58 14.12.2020

Памятка населенню: «Африканська чума свиней»

Африканська чума свиней (АЧС) – особливо небезпечна вірусна хвороба домашніх і диких свиней, яка характеризується швидким поширенням та високою смертністю. Супроводжується високою температурою (до 40,5 — 42 °С), кашлем, паралічем тазових кінцівок, мають місце сиюшність шкіри, червоно-фіолетові плями на череві, вухах, кінцівках.

11:56 14.12.2020

З метою мінімізації ризиків занесення на територію Кілійської міської територіальної громади високопатогенного грипу птиці виконавчий комітет Кілійської міської ради повідомляє наступне

В особистому селянському господарстві с. Кандибине Новоодеського району Миколаївської області було зареєстровано загибель птиці. При досліджені відібраних проб біоматеріалу встановлено діагноз на грип птиці. За попередніми результатами проведеного епізоотичного розслідування встановлено, що ймовірним джерелом збудника захворювання могла бути дика перелітна птиця.

11:55 14.12.2020

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту  оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кілійської міської ради попереджує:

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кілійської міської ради попереджує:

З настанням опалювального сезону  однією з основних причин загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів.

14:30 09.12.2020

АКСАКАЛИ КІЛІЙСЬКОЇ ФІЛІЇ

Державна служба зайнятості готується до свого 30-річчя. Вона створена в грудні 1990 року на підставі постанови Кабінету Міністрів Української РСР від 21.12.1990 № 381 «Про створення державної служби зайнятості в Українській РСР» шляхом перебудови діючої на той час служби працевлаштування на спеціалізовану службу, до завдань якої належить забезпечення комплексного вирішення питань, пов'язаних з регулюванням зайнятості населення, професійною орієнтацією, працевлаштуванням, соціальною підтримкою тимчасово непрацюючих громадян.

10:11 08.12.2020

Запрошуємо до перегляду відеоролика про переваги участі в Угоді мерів щодо клімату та енергії

Кілійська ОТГ є учасником Проекту ЄС “Угода мерів Схід”. Одним із завдань цього Проєкту є формування в громадах та серед населення нового способу мислення, націленого на збереження ресурсів, енергії, довкілля та захисту клімату.

16:14 02.12.2020

КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ  ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Протягом січня-листопада 2020 року у Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримали більше 2500 осіб. За направленням служби зайнятості була працевлаштована 1201 особа. Весь поточний рік зберігається тенденція, що кожен другий з тих, хто шукав роботу, був працевлаштований до набуття статусу безробітного -  одразу після  звернення до фахівців служби зайнятості.

16:04 02.12.2020

ГОЛОВНЕ - БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ

На рівень цивілізованості суспільства вказує те, як воно ставиться до проблем людей з інвалідністю. Це – загальне положення. А зараз конкретні цифри, які ілюструють зміст послуг, що надає державна служба зайнятості людям з інвалідністю.

11:30 30.11.2020

Результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської міської ради

Завершено конкурс  на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кілійської  міської ради,  який був оголошений  рішенням Кілійської міської ради від 05 листопада 2020 року № 1634-VII/O-46 «Про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

16:21 27.11.2020