СПІВПРАЦЯ І ДІЄВА ДОПОМОГА

З ТОВ «Титан», яке було засноване в 1998 році  на базі Кілійських м’ясокомбінату та маслозаводу,  Кілійський районний центр зайнятості плідно співпрацював фактично з моменту створення підприємства, яке сьогодні  займає лідерські позиції серед підприємств харчової промисловості юга України і має власну торгову марку – ТМ «Кілія».

10:08 08.10.2020

«Smart Місто» у Кілійській ОТГ

Наша громада - впроваджує мобільний застосунок "Smart місто", який створює новий канал комунікації влади з громадою. Ключовим його аспектом є можливість "точкового" інформування кожного користувача виключно про те, що саме його стосується або йому цікаво. Це досягається за рахунок вибору конкретного населеного пункту проживання (не всієї ОТГ) та цікавих користувачу тематик оповіщення (комунальні питання, транспорт, освіта, дозвіллєві заходи, розвиток бізнесу тощо).

16:05 05.10.2020

Відновлювані джерела енергії для домогосподарств

Держенергоефективності за підтримки ЄС у рамках Проєкту ЄС Twinning проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – "Чиста" енергія для Вашої родини".

11:24 05.10.2020

КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ  ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Протягом січня—вересня 2020 року у Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримали 2154 особи. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 1023 особи. Практично весь час зберігається тенденція, що кожен другий з тих, хто шукав роботу, був працевлаштований до набуття статусу безробітного —  одразу після звернення до фахівців служби зайнятості.

10:29 05.10.2020

ПРОПОНУЄМО ОТРИМАТИ ПРОФЕСІЮ

Одеська обласна служба зайнятості пропонує отримати одну із затребуваних на ринку праці професій в Одеському ЦПТО.

13:54 02.10.2020

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ЗАВЕРШИВСЯ, РОБОТА ТРИВАТИМЕ

В рамках  обласного тижня профорієнтації щодо сприяння та розвитку кар’єри фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості провели низку заходів, серед яких два тренінги «Накопичення ресурсів для досягнення мети», два інформаційні вебінари для учнівської молоді «Світ професій» та «Професії майбутнього».

15:21 28.09.2020