Одеське РВ АМУ інформує

Новий Закон унормовує дистанційні засідання колегіальних органів місцевого самоврядування

10:19 07.04.2020

Кілійська об’єднана територіальна громада інформує!

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» запроваджено норму, згідно з якою на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється:

09:33 02.04.2020

Оголошення про проведення конкурсу з визначення опорних закладів загальної середньої освіти Кілійської  міської  об’єднаної  територіальної  громади  Одеської області

Оголошення про проведення конкурсу з визначення опорних закладів загальної середньої освіти Кілійської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області

Кілійська міська рада відповідно до рішення від 24 березня 2020 року № 1241-VII/O-35 «Про оголошення проведення конкурсу з визначення опорних закладів загальної середньої освіти Кілійської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області, створення конкурсної комісії та затвердження її складу» оголошує конкурс з визначення опорних закладів загальної середньої освіти Кілійської міської об’єднаної територіальної громади Одеської області:

14:48 01.04.2020

Протидія домашньому насильству під час карантину.  Виконавчий комітет  Кілійської міської ради інформує.

Протидія домашньому насильству під час карантину. Виконавчий комітет Кілійської міської ради інформує.

Мій дім – моя фортеця. Так кажуть, коли вважають власну домівку найбезпечнішим місцем на планеті, місцем, де можна уникнути несправедливості та кривди. Але що робити, якщо власний дім є пасткою і загрозою для життя? Чи загрожує карантин нашим сім’ям і як уникнути конфліктів при обмеженні особистого простору через короновірус?

09:50 31.03.2020