Пам’ятка

Міністерство екології та природних ресурсів України повідомляє:

11:13 05.03.2020

ПАМ’ЯТКА АГРАРІЯМ  щодо попередження отруєння бджіл.

З метою упередження виникнення скарг серед населення щодо нерпавомірних дій при застосування пестицидних препаратів та мінеральних добрив на сільськогосподарських угіддях та охорони бджіл виконавчий комітет Кілійської міської ради повідомляє наступне:

09:10 05.03.2020

Соціальна програма матеріальної допомоги українським студентам - EducationUA 2019-2020.

За умовами програми буде проведено конкурс та обрано 1 переможця, який отримає грант в розмірі 20 000 грн. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в їх українських ВУЗах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на запропоновану нами тему:

11:07 02.03.2020

КОРОНОВІРУС ТА ІНШІ ВІРУСНІ ІНФЕКЦІЇ:ІСТОРІЯ, ПРОФІЛАКТИКА, ЛІКУВАННЯ

З метою своєчасного реагування, надання допомоги органам державної влади та місцевому самоврядуванню щодо запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV та на підставі Національного плану Кілійська районна організація Товариства Червоного Хреста України інформує:

11:00 02.03.2020