Координати та контактні дані:

У ФОКУСІ УВАГИ - ШЕВЧЕНКОВЕ

З метою наближення послуг державної служби зайнятості до мешканців Кілійської міської териториальної  громади  було здійснено  виїзний захід у село Шевченкове, де фахівці віддділу взаємодії з роботодавцями Кілійської районної філії Одеського ОЦЗ Ліна Дерліх та Наталя Кістол зустрілися з керівництвом села  та сільськогосподарських підприємств.

13:15:13 13.10.2021

ВИЇЗНИЙ ЗАХІД – КРОК НАЗУСТРІЧ МЕШКАНЦЯМ ТГ

Наприкінці вересня фахівці віддділу взаємодії з роботодавцями Кілійської районної філії Одеського ОЦЗ Ліна Дерліх та Наталя Кістол  провели робочі зустрічі з керівниками підприємств та фізіичними особами – підприємцями с. Дмитрівка, яке входить до складу Кілійської об'єднаної територіальної громади.

10:37:37 13.10.2021

ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЛЕГАЛЬНОЇ ПРАЦІ

Конституцією України визначено, що кожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням гарантований соціальний захист громадян за рахунок страхових внесків (з 01.01.2011 - єдиного соціального внеску).

13:34:28 15.09.2021