Координати та контактні дані:

СПІВПРАЦЮЄМО З КІЛІЙСЬКИМ СУДНОБУДІВЕЛЬНО-СУДНОРЕМОНТНИМ ЗАВОДОМ

Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод - одне з найстаріших і в недавньому минулому - одне з потужніших  підприємств півдня Одеської області. Заснований в 1944 році на базі колишніх майстерень порту для ремонту річкового флоту Дунайського пароплавства, у 1960-ті роки завод опанував будівництво суден. Нині він діє як госпрозрахунковий відокремлений структурний підрозділ Українського Дунайського пароплавства, основні напрями діяльності якого – суднобудування та судноремонт.

11:05:07 14.06.2021

КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Протягом січня-травня  2021 року послуги з питань сприяння у працевлаштуванні в Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості отримували  майже 1800  осіб. За направленням служби зайнятості була працевлаштована 751 особа, з них  половина  -  це особи у статусі безробітного.

09:46:16 03.06.2021

ДВІ ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ – ОДНА МЕТА

Фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості в щоденній роботі активно залучають до співпраці за всіма напрямками соціальних партнерів, серед яких вже багато років - працівники  Пенсійного фонду.

09:40:15 31.05.2021

ПРО ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Всім відомо, що  у ст. 43 Конституції України визначено: «Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується».

11:08:31 24.05.2021