Координати та контактні дані:

КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Протягом січня-серпня  2021 року послуги з питань сприяння у працевлаштуванні в Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості отримували  більше 2000  осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 1034 особи, з них  більше половини  -  це особи у статусі безробітного.

13:10:11 01.09.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ – ЗА СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ

На завершальному етапі адміністративно -територіальної реформи до складу Кілійської міської об’єднаної громади серед інших населених пунктів увійшло і село Червоний Яр, яке  очолив староста Михайло Бойченко.

09:08:08 26.08.2021

ВДАЛІИЙ ПОШУК РОБОТИ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Пошук роботи - це активна діяльність людини щодо підбору найбільш підходящого для неї варіанту роботи. Певні навички такої діяльності безробітні і шукачі отримують під час проведення фахівцями Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості профорієнтаційних семінарів.

10:24:18 12.08.2021

КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Протягом січня-липня  2021 року послуги з питань сприяння у працевлаштуванні в Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості отримували  біля 2000  осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 976 осіб, з них  більше половини  -  це особи у статусі безробітного.

15:38:13 04.08.2021