Запобігання та протидія домашньому насильству

30 липня — Всесвітный день боротьби з торгівлею людьми

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку по всьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.

15:06:29 29.07.2020

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми: «Як уберегти себе від пастки рабства»

Конституція України проголошує, що всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Вчинення по відношенню до людини злочину є грубим порушенням його прав і свобод.

15:03:58 23.06.2020

Гендерні стереотипи та п’ять кроків до розширення можливостей жінок.

Гендерна рівність є основою демократичного суспільства, яке прагне до соціальної справедливості та поваги до прав людини. Але, на жаль, в силу тих чи інших причин, жінки зазнають дискримінації практично в усіх сферах життєдіяльності.

15:01:36 04.06.2020

Протидія домашньому насильству під час карантину

Мій дім – моя фортеця. Так кажуть, коли вважають власну домівку найбезпечнішим місцем на планеті, місцем, де можна уникнути несправедливості та кривди. Але що робити, якщо власний дім є пасткою і загрозою для життя? Чи загрожує карантин нашим сім’ям і як уникнути конфліктів при обмеженні особистого простору через короновірус?

14:55:26 31.03.2020

Українські міста без туберкульозу.

Щорічно 24 березня  за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) відзначається Всесвітній та всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз.

14:53:21 13.03.2020

ЦЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ З КОЖНИМ! ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ.

У світі процвітає работоргівля… І це не згадка про страшний період рабства у прадавні часи. Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

14:48:06 27.02.2020

Насильство в сім’ї. Як захистити себе та родину.

Побої  і знущання у сім’ї для багатьох є щоденною реальністю  про яку часто не говорять. Мовляв, усі так живуть, тож треба терпіти. А терпіти якраз більше і не потрібно. Якщо ви постраждали від домашнього насильства, ви захищені Законом і маєте право на повноцінну допомогу.

14:26:49 28.01.2020